Řízení online projektu

Potřebujete posilu, která pomůže se spuštěním nového webu nebo redesignem stávajícího? Najměte si mě do týmu.
Stanu se vaším projektovým manažerem, který se postará o hladký průběh celého procesu od A do Z. Budu spojkou mezi vedením firmy a dodavatelskou firmou. Pomůžu vám ušetřit velkou spoustu času a peněz.

» Pomoc s předimplementační nebo technickou analýzou.

» Výběrové řízení na dodavatelskou firmu.

» Komunikace s dodavatelskou (vývojářskou) firmou.

» Komunikace s programátory, grafiky.

» Pomoc při revizi smluvních podmínek z pohledu technických věcí.

» Sestavení plánu a milníků projektu.

» Testování projektu.

...A další příbuzné témata.

Pojďme se setkat a uvidíme, jak vám můžu pomoci.

Vybrané reference

S Viktorem jsem pracovala na společných projektech v ACOMWARE. Na naší spolupráci jsem ocenila jeho rozsáhlý přehled o dění v ecommerce, perfektní výsledky svěřených klientů a proklientský přístup. V rámci své pozice se hodně vzdělával a klientům navrhoval ucelené komplexní strategie včetně aktuálních novinek v ecommerce.

Viktora jsem poznal při práci na redesignech velkých českých eshopů jako schopného, pečlivého a férového projektového manažera. Nad projekty měl vždy plný přehled, efektivně řídil své kolegy a případné neshody řešil ke konečné spokojenosti obou stran. Kromě projektových schopností bych u Viktora vyzdvihl i jeho znalosti v oboru e-commerce a marketingu, takže dokázal projekty obohatit o další nápady, případně je správně analyzovat a přijít na dosavadní problémy. Bez debat mohu Viktora doporučit a velmi rád si s ním spolupráci zopakuji.

Viktor je profesionál na svém místě. Má široký přehled v e-commerce, zajímavé myšlenky a postupy, které dokážou vytáhnout projekt o několik levelů výš. Kromě odbornosti, musím u něj pozvednout spolehlivost, odpovědnost a pečlivost s kterou přistupuje ke své práci.

S Panem Malcevem jsem spolupracoval na přípravě nového internetového obchodu pro společnost Woodcote. Díky jeho rozsáhlým technickým znalostem, jsme byli schopni rychle identifikovat a navrhnout řešení všech pokročilých funkcionalit. Rozhodně ho mohu doporučit jako konzultanta, který perfektně rozumí problematice online marketingu a to i po technické stránce.