Řízení online projektů

Pomůžu vám řídit online marketingové aktivity vaší firmy. Vytvořím strategický plán včetně rozpočtu a termínů. Stanu se vaším manažerem, který se postará o chod vašeho stávajícího nebo nově vznikajícího digitálního oddělení. Převezmu komunikaci s agenturou, vývojáři a specialisty a budu spojkou mezi vedením firmy. Pomůžu vaší firmě začlenit se do světa digitálních aktivit.

Výběr z nejčastějších témat, které v této oblasti řeším:

» Potřebujete člověka, který by firmu více dostal do online světa (online marketing, e-shop, web)

» Potřebujete člověka, který by nastavil a řídil digitální aktivity vaší firmy a to krátkodobě nebo dlouhodobě.

» Potřebujete člověka, který by převzal komunikaci s vývojáři, specialisty a celkově v tom udělal pořádek a stanovil priority.

» Potřebujete si ujasnit cíle a vize firmy v online světě.

» Bojujete s nevyhovujícím technickým řešením e-shopu nebo webu.

» Řešíte redesign nebo stavbu nového webu.

...a další příbuzná témata.

Pojďme se setkat a uvidíme, jak vám můžu pomoci.

Vybrané reference

S Viktorem jsem pracovala na společných projektech v ACOMWARE. Na naší spolupráci jsem ocenila jeho rozsáhlý přehled o dění v ecommerce, perfektní výsledky svěřených klientů a proklientský přístup. V rámci své pozice se hodně vzdělával a klientům navrhoval ucelené komplexní strategie včetně aktuálních novinek v ecommerce.

Viktora jsem poznal při práci na redesignech velkých českých eshopů jako schopného, pečlivého a férového projektového manažera. Nad projekty měl vždy plný přehled, efektivně řídil své kolegy a případné neshody řešil ke konečné spokojenosti obou stran. Kromě projektových schopností bych u Viktora vyzdvihl i jeho znalosti v oboru e-commerce a marketingu, takže dokázal projekty obohatit o další nápady, případně je správně analyzovat a přijít na dosavadní problémy. Bez debat mohu Viktora doporučit a velmi rád si s ním spolupráci zopakuji.

Viktor je profesionál na svém místě. Má široký přehled v e-commerce, zajímavé myšlenky a postupy, které dokážou vytáhnout projekt o několik levelů výš. Kromě odbornosti, musím u něj pozvednout spolehlivost, odpovědnost a pečlivost s kterou přistupuje ke své práci.

S Panem Malcevem jsem spolupracoval na přípravě nového internetového obchodu pro společnost Woodcote. Díky jeho rozsáhlým technickým znalostem, jsme byli schopni rychle identifikovat a navrhnout řešení všech pokročilých funkcionalit. Rozhodně ho mohu doporučit jako konzultanta, který perfektně rozumí problematice online marketingu a to i po technické stránce.