Strategický rozvoj webu a e-shopu

Za uplynulých 15 let jsem pomáhal spoustě webových projektů, které potřebovaly pomoc jak v počáteční fází vývoje tak ve fázi zaběhnutého projektu. Viděl jsem projekty, které bohužel skončily neúspěchem a zklamáním, protože ve firmě nebyl nikdo odborně zdatný, který by dokázal vše ohlídat a dotáhnout do úspěšného konce. Rád vám proto nabídnu své služby, aby i váš projekt byl v online světě úspěšný.

Mojí výhodou je široký přesah do různých oborů online marketingu a provozu e-shopu (podnikové informační systémy (ERP), platební metody, logistika, způsoby dodání zboží atd.) Dokážu identifikovat slabá místa a navrhnout řešení.

Na straně klientské jsem řídil online oddělení, na straně agenturní jsem měl na starosti top klienty (Tchibo, Feedo, SEVT, K+B Expert). Následně jsem se rozhodnul jít na volnou nohu a také si založit vlastní online podnikání, kde jsem poznal, jaké to je, budovat e-shop od nuly a financovat ho z vlastní kapsy.

Kombinace mých zkušeností je díky tomu komplexní a jsem připravený pomoci i vám vybudovat úspěšný a výdělečný online projekt.  S ohledem na mé dlouholeté zkušenosti jsem vybral témata, která nejčastěji řeším:

» Optimalizace provozu e-shopu

Výběr vhodného technické řešení e-shopu, hosting, podnikový systém (ERP), automatizace procesů, logistika, platební metody, přepravní služby...

» Celková strategie online marketingu (krátkodobá, dlouhodobá) s ohledem na získání zákazníka a zvyšování tržeb.

Něco vám funguje skvěle (např. PPC), někde vidíte příležitosti (např. email marketing), něco neděláte vůbec (např. SEO) anebo vás tíží samotný web. Vše jsou to propojené nádoby, které efektivně fungují, když se navzájem doplňují. Když je správně uchopíte, budou přinášet ovoce celé vaší firmě. Vše z analyzuji, najdu slabá místa a příležitosti a nastavím tak, aby vše do sebe zapadalo jako dílky puzzle.

» Pomoc s řízením konkrétních online aktivit (PPC, SEO, Email marketing, Sociální sítě).

Tím nechci říkat, že jsem specialista na vše, ale jsem schopný vidět nedostatky, slabá místa a ty buď odladit sám nebo se specialisty s kterými spolupracuji.

» UX/UI webu

Pomůžu vám vyladit web, aby byl srozumitelný a přehledný pro návštěvníka a fungoval tak jak má.

» Analýza konkurence, SWOT analýza

» Vyhodnocování výsledků

» Pomoc s budování online marketingového oddělení

...a další podobné témata.

Pojďme se setkat a uvidíme, jak vám můžu pomoci.

Vybrané reference

S Viktorem jsem pracovala na společných projektech v ACOMWARE. Na naší spolupráci jsem ocenila jeho rozsáhlý přehled o dění v ecommerce, perfektní výsledky svěřených klientů a proklientský přístup. V rámci své pozice se hodně vzdělával a klientům navrhoval ucelené komplexní strategie včetně aktuálních novinek v ecommerce.

Viktora jsem poznal při práci na redesignech velkých českých eshopů jako schopného, pečlivého a férového projektového manažera. Nad projekty měl vždy plný přehled, efektivně řídil své kolegy a případné neshody řešil ke konečné spokojenosti obou stran. Kromě projektových schopností bych u Viktora vyzdvihl i jeho znalosti v oboru e-commerce a marketingu, takže dokázal projekty obohatit o další nápady, případně je správně analyzovat a přijít na dosavadní problémy. Bez debat mohu Viktora doporučit a velmi rád si s ním spolupráci zopakuji.

Viktor je profesionál na svém místě. Má široký přehled v e-commerce, zajímavé myšlenky a postupy, které dokážou vytáhnout projekt o několik levelů výš. Kromě odbornosti, musím u něj pozvednout spolehlivost, odpovědnost a pečlivost s kterou přistupuje ke své práci.

S Panem Malcevem jsem spolupracoval na přípravě nového internetového obchodu pro společnost Woodcote. Díky jeho rozsáhlým technickým znalostem, jsme byli schopni rychle identifikovat a navrhnout řešení všech pokročilých funkcionalit. Rozhodně ho mohu doporučit jako konzultanta, který perfektně rozumí problematice online marketingu a to i po technické stránce.