Marketingové konzultace

Rada od profesionála má cenu zlata...Za uplynulých 15 let jsem pomáhal na svět spoustě webových projektů, které potřebovaly pomoc jak v počáteční fází vývoje tak ve fázi zaběhnutého projektu. Viděl jsem projekty, které bohužel skončily neúspěchem a zklamáním, protože ve firmě nebyl nikdo odborně zdatný, který by dokázal vše ohlídat a dotáhnout do úspěšného konce. Rád vám proto nabídnu své služby, aby i váš projekt byl v online světě úspěšný.

Díky mé pomoci ušetříte peníze a čas. S ohledem na mé dlouholeté zkušenosti nabízím následující konzultace a pomoc:


» Jaké webové nebo e-shopové řešení zvolit s ohledem na velikost naší firmy a našeho rozpočtu.

» Máme web postavit na krabicovém řešení (např. Shoptet, Upgates) nebo vybrat řešení na míru (např. Peckadesign, Oxyshop) nebo zvolit open source řešení (např. WordPress, Prestashop, Shopify).

» Řešíme stavbu / redesign webu a nevíme jak a kde začít.

» Jak vybrat firmu, která zrealizuje náš web.

» Jak smluvně ošetřit, aby dodavatelská firma dodržela vše co bylo dohodnuto.

» Kdo nám pomůže vše ohlídat, aby firma dodala vše co bylo ujednáno.

» Současné řešení nám nevyhovuje. Máme zůstat u současného poskytovatele nebo zvolit nové řešení.

» Nemáme člověka, který by projektově řídil online projekt.

» Potřebujeme člověka, který by komunikoval s programátorem / dodavatelskou firmou.

» Jak marketingově podpořit do začátku nový web, který není nikde vidět.

» Potřebujete si ujasnit cíle webu a jeho funkce.

» Jak přistoupit při budování online marketingového oddělení - vlastní tým, agentura, freelancer?

...a další podobné témata.

 

Pojďme se setkat a uvidíme, jak vám můžu pomoci.

Vybrané reference

S Viktorem jsem pracovala na společných projektech v ACOMWARE. Na naší spolupráci jsem ocenila jeho rozsáhlý přehled o dění v ecommerce, perfektní výsledky svěřených klientů a proklientský přístup. V rámci své pozice se hodně vzdělával a klientům navrhoval ucelené komplexní strategie včetně aktuálních novinek v ecommerce.

Viktora jsem poznal při práci na redesignech velkých českých eshopů jako schopného, pečlivého a férového projektového manažera. Nad projekty měl vždy plný přehled, efektivně řídil své kolegy a případné neshody řešil ke konečné spokojenosti obou stran. Kromě projektových schopností bych u Viktora vyzdvihl i jeho znalosti v oboru e-commerce a marketingu, takže dokázal projekty obohatit o další nápady, případně je správně analyzovat a přijít na dosavadní problémy. Bez debat mohu Viktora doporučit a velmi rád si s ním spolupráci zopakuji.

Viktor je profesionál na svém místě. Má široký přehled v e-commerce, zajímavé myšlenky a postupy, které dokážou vytáhnout projekt o několik levelů výš. Kromě odbornosti, musím u něj pozvednout spolehlivost, odpovědnost a pečlivost s kterou přistupuje ke své práci.

S Panem Malcevem jsem spolupracoval na přípravě nového internetového obchodu pro společnost Woodcote. Díky jeho rozsáhlým technickým znalostem, jsme byli schopni rychle identifikovat a navrhnout řešení všech pokročilých funkcionalit. Rozhodně ho mohu doporučit jako konzultanta, který perfektně rozumí problematice online marketingu a to i po technické stránce.