Vybraní klienti, se kterými jsem spolupracoval. Detaily spolupráce můžete nalézt zde. V případě potřeby, předám kontakt na referující osobu.  Pro další informace mě můžete kontaktovat.

S Viktorem jsem měl tu čest se podílet na projektu optimalizace e-shopu stavebnin. Velmi se mi líbil jeho pohled na věc z širší perspektivy a hledání vzájemných souvztažností a následná synchronizace. Spolupráce s ním byla velmi obohacující.

Viktor je praktik. Jeho doporučení vychází z dlouholetých zkušeností. Neuslyšíte od něj nějaké teoretické rady, které sice zní na schůzce hezky, ale v praxi nejsou použitelné. Z tohoto a mnoha dalších důvodů s ním rád spolupracuji téměř 10 let. Já osobně Viktora mohu jedině doporučit.

Viktor byl součástí e-commerce konzultačního týmu, který jsem měl jako šéf tohoto oddělení na starosti. Oceňoval jsem především jeho vysokou odbornost, s jakou dokázal klientům pomoc ve složitých obchodních nebo marketingových požadavcích, zodpovědný přístup a schopnost dotahovat věci do úspěšného konce. I díky jeho úsilí se podařilo Acomwaru získat zajímavé klienty české e-commerce.

Pana Malceva jsem oslovil, když jsem potřeboval pomoc s realizací mého webu, který se týká investic a nemovitostí. Pomohl mi zorientovat se v mých cílech a očekáváních. Díky brainstormingu, kdy jsme zevrubně probrali mé podnikání, jsem si konečně udělal jasno, co vlastně chci a co od webu očekávám. Pomohl nám následně navrhnout i funkční web a dohlížel jako „stavební dozor“ na našeho dodavatele nového webového řešení. Určitě 100% spokojenost.

Naše spolupráce začala při tvorbě webu, kdy jsme potřebovali pomoc se začátkem podnikaní na internetu a startem nového produktu. Viktor nám pomohl v první fázi vytvořit skvělý reprezentativní web pro zahraniční klientelu. V další fázi jsme se domluvili na marketingové podpoře, protože jsme potřebovali získat nové zákazníky. To se také povedlo na výbornou a tak jsme se rozhodli pro dlouhodobější spolupráci, která trvá již téměř druhým rokem.

S Viktorem jsem pracovala na společných projektech v ACOMWARE. Na naší spolupráci jsem ocenila jeho rozsáhlý přehled o dění v ecommerce, perfektní výsledky svěřených klientů a proklientský přístup. V rámci své pozice se hodně vzdělával a klientům navrhoval ucelené komplexní strategie včetně aktuálních novinek v ecommerce.

Viktora jsem poznal při práci na redesignech velkých českých eshopů jako schopného, pečlivého a férového projektového manažera. Nad projekty měl vždy plný přehled, efektivně řídil své kolegy a případné neshody řešil ke konečné spokojenosti obou stran. Kromě projektových schopností bych u Viktora vyzdvihl i jeho znalosti v oboru e-commerce a marketingu, takže dokázal projekty obohatit o další nápady, případně je správně analyzovat a přijít na dosavadní problémy. Bez debat mohu Viktora doporučit a velmi rád si s ním spolupráci zopakuji.