Tvorba webových stránek pro malé podnikatele

Baví mě WordPress. Celosvětově známá platforma pro vytváření webů, blogů a e-shopů. Dělal jsem weby nebo mikrostránky pro malé firmy či řemeslníky, kteří byli na počátku svého podnikání anebo potřebovali změnit po letech svůj současný web za modernější.

Postavit web nebo malý e-shop není dnes žádná věda. Dnes je na trhu spousta poskytovatelů webových řešení. Stačí si pouze vybrat a můžete začít stavět svůj vysněný web. Ovšem co si spousta lidí neuvědomuje, je dostatek času, který je potřeba k tomu, aby takový web za něco stál, prostě pěkně vypadal a byl reprezentativní. Většinou to skončí tak, že s nadšením začnete a po pár dnech vás to přestane bavit. Web nedoděláte nebo začnete fungovat s jakýmsi polotovarem, který maximálně tak bude odpuzovat vaše zákazníky. Věnujte se svému podnikání a tvorbu webu nechte na mě.

Kromě WordPressu mám zkušenosti také s Magento 2, Upgates nebo Shopcentrikem.

Jak probíhá spolupráce?

1. Poznání vašeho oboru podnikání, vašich potřeb a cílů.

2. Plán tvorby webu, nacenění a timing projektu.

3.  Předložení několika možných variant, jak by budoucí web mohl vypadat.

4. Grafika a kódování responsivního webu.

5. Napojení na Google Analytics

6. Testování a spuštění.

7. Případně další navazující spolupráce (jsem schopný vytvořit a založit GA, Google Ads, Sklik, Facebook)

Na jakém řešení web funguje?

Weby stavím na platformě WordPress, což je otevřené softwarové řešení, které je pro komerční i nekomerční použití. Je to skvělá volba pro malé a střední podniky, živnostníky, kteří se chtějí prezentovat na internetu a nepotřebují nebo nechtějí zbytečně platit za webové stránky velké peníze. Vše je o kreativitě a proto lze na WordPressu vytvořit web, který na první pohled nerozeznáte od webu za stovky tisíc.

WordPress celosvětově používá 43 % webů (údaje za rok 2022). Je to tak nejrozšířenější webová platforma.

Kolik stojí provoz webu?

Web, který pro vás udělám a následně předám do vašeho užívání, není spojen s měsíčním paušálem. Neplatíte žádné poplatky za užívání webu jako takového. Jediné co platíte, je roční poplatek třetí straně za doménu a hosting. Pro vaší představu, se částka za tuto službu pohybuje cca okolo 700 - 800 Kč za rok.

Jak dlouho trvá vytvořit web?

Rozhodující je náročnost celého projektu, ale pro vaší představu se v průměru pohybuje okolo 2 měsíců.

Cena za web?

Pro vaší orientaci, částka za vytvoření webu začíná na 18 000 Kč bez DPH.

Máte další dotazy? Rád vám je zodpovím.

Vybrané reference

S Viktorem jsem pracovala na společných projektech v ACOMWARE. Na naší spolupráci jsem ocenila jeho rozsáhlý přehled o dění v ecommerce, perfektní výsledky svěřených klientů a proklientský přístup. V rámci své pozice se hodně vzdělával a klientům navrhoval ucelené komplexní strategie včetně aktuálních novinek v ecommerce.

Viktora jsem poznal při práci na redesignech velkých českých eshopů jako schopného, pečlivého a férového projektového manažera. Nad projekty měl vždy plný přehled, efektivně řídil své kolegy a případné neshody řešil ke konečné spokojenosti obou stran. Kromě projektových schopností bych u Viktora vyzdvihl i jeho znalosti v oboru e-commerce a marketingu, takže dokázal projekty obohatit o další nápady, případně je správně analyzovat a přijít na dosavadní problémy. Bez debat mohu Viktora doporučit a velmi rád si s ním spolupráci zopakuji.

Viktor je profesionál na svém místě. Má široký přehled v e-commerce, zajímavé myšlenky a postupy, které dokážou vytáhnout projekt o několik levelů výš. Kromě odbornosti, musím u něj pozvednout spolehlivost, odpovědnost a pečlivost s kterou přistupuje ke své práci.

S Panem Malcevem jsem spolupracoval na přípravě nového internetového obchodu pro společnost Woodcote. Díky jeho rozsáhlým technickým znalostem, jsme byli schopni rychle identifikovat a navrhnout řešení všech pokročilých funkcionalit. Rozhodně ho mohu doporučit jako konzultanta, který perfektně rozumí problematice online marketingu a to i po technické stránce.

Délka