Vybraní klienti, se kterými jsem spolupracoval. Máte také zájem o spolupráci? Kontaktujte mě. V případě potřeby, předám kontakt na referující osobu.

Viktora jsem poznal při práci na redesignech velkých českých eshopů jako schopného, pečlivého a férového projektového manažera. Nad projekty měl vždy plný přehled, efektivně řídil své kolegy a případné neshody řešil ke konečné spokojenosti obou stran. Kromě projektových schopností bych u Viktora vyzdvihl i jeho znalosti v oboru e-commerce a marketingu, takže dokázal projekty obohatit o další nápady, případně je správně analyzovat a přijít na dosavadní problémy. Bez debat mohu Viktora doporučit a velmi rád si s ním spolupráci zopakuji.

Viktora charakterizují tyto přívlastky: ochotný, konzistentní, pečlivý, přemýšlivý, schopný, efektivní, odpovědný. Když je příležitost, rád s ním spolupracuji.

S Panem Malcevem jsem spolupracoval na přípravě nového internetového obchodu pro společnost Woodcote. Díky jeho rozsáhlým technickým znalostem, jsme byli schopni rychle identifikovat a navrhnout řešení všech pokročilých funkcionalit. Rozhodně ho mohu doporučit jako konzultanta, který perfektně rozumí problematice online marketingu a to i po technické stránce.

S Viktorem jsem spolupracoval na rozvoji řešení našeho eShopu v době jeho působení v agentuře Acomware. Po celou dobu naší spolupráce přínašel do projektu nové myšlenky a inovativní změny. Naše společnost se tak postupně z pozice úspěšného lokálního prodejce etablovala v silného hráče v oblasti e-commerce segmentu Voda-Topení-Plyn.

S Viktorem jsem se potkal ještě během jeho působení v agentuře Acomware. Nechodí kolem horké kaše, ví co a jak v online sféře funguje a co má smysl. Není jen teoretickým konzultantem, ale člověkem, který si vše osahal prakticky, a díky tomu jeho doporučení a spolupráce dává jasný smysl. Jako kolega z oboru ho doporučuji.

„S panem Malcevem jsme spolupracovali během jeho působení ve společnosti Acomware. Jako konzultant neustále přicházel s novými nápady jak náš web posunout, ať se jednalo o SEO, PPC, remarketing, display, či jiné nástroje. Spolupráce to byla vždy příjemná a profesionální a naší firmě přinesla zvýšení relevantní návštěvnosti a díky tomu více kvalitních poptávek.“