Potřebujete nový web nebo e-shop

Za roky strávené na klientské i agenturní straně jsem viděl stovky projektů, které vznikly horkou jehlou a za pár měsíců se opět za velké peníze předělávaly.  Firmu takové experimenty stojí stovky tisíc někdy až miliony, zbytečně strávený čas zaměstnanců a v konečném důsledku i reputaci zákazníků. Abyste tomu předešly, stačí k tomu pár věcí: Ujasnit si cíle, očekávání a spolupracovat s někým zkušeným, kdo firmu navede správným směrem.

 V čem vám pomůžu:

  • Projektové řízení - dohled nad vývojem nového projektu od A do Z. Zajistím / budu tlumočit komunikaci s programátory, grafiky, UX designéry a dalšími členy týmu.

 

  • Obchodní plán - jak si správně stanovit obchodní cíle, jak přistoupit k financím na vývoj a provoz e-shopu, jak řešit otázku personálií, které zajistí bezproblémový provoz. Zmapuji konkurenci z hlediska e-commerce potenciálu a definujeme si silné a slabé stránky (SWOT).

 

  • Obsah a komunikace - k zákazníkovi je potřeba komunikovat tak, aby vám rozumněl. Jinak řečeno komunikační stránka webu musí reflektovat vaši cílovou skupinu. V rámci online strategie vám pomůžu definovat persony a vhodnou strukturu webu, což vám pomůže přivádět cílenou návštěvnost a silně relevantní stránky k danému obsahu. Sestavím vám online marketingový plán na míru.

 

  • Výběrové řízení - pomůžu vám vybrat vhodnou web developerskou firmu nebo platformu pro váš projekt. Je to sice jako hledání jehly v kupce sena, ale i takové firmy se v ČR nacházejí 🙂

 

  • Nedělám všechno a ani nechci. Proto spolupracuji s dalšími specialisty na grafiku, UX, SEO, PPC a další, které můžeme v pravou chvíli přibrat do projektu.