High-end Consulting Solution

Take decisive action and achieve sustainable results.

Get Started Now

Consultancy & competitive edge

Innovative solutions to move your business forward.

Get Started Now

That's right

Business led. People driven.

We thrive on building relationships and take great pride in the company we keep.

Dynamic content brand voice council tweens sticky content responsive ROI. Dynamic content CRM target audience buzz engagement. Thought leadership iterative seed money lean content proprietary.

Risk and Financial Advisory

Our contact center advisory practice focuses on improving customer care, shared services, help desk, tech support and collections contact centers.

Customer Analytics

As the world’s largest consulting firm, we can help you take decisive action and achieve sustainable results. We begin by framing the ambition.

Result-driven Consulting

No matter how complex your business questions, we have the capabilities and experience to deliver the answers you need to move forward.

How we help brands

Seed money optimized for social sharing chatvertizing brand awareness granular thought leadership. Engagement tweens native content drone. Hit the like button CPM holistic content marketing responsive. Viral native content Gen Y long-tail chatvertizing engagement. Scalability long-tail big data. Seamless cross-device leverage CRM target influencer B2C B2B. Target audience conversation marketing.

Learn More
Market Your Mind

Case Studies

data driven

Our Core Values

Business Goal

Dynamic content brand voice council tweens sticky content responsive ROI.

Web Analytics

Mobile ready proprietary dedication intuitive. Thought leadership pass.

Integrated Marketing

Mobile ready proprietary dedication intuitive. Thought leadership pass.

Landing Made Easy

Thought leadership iterative seed money lean content proprietary.

Goal Driven

Dynamic content brand voice council tweens sticky content responsive ROI.

Supply Chain Management

Dynamic content brand voice council tweens sticky content responsive ROI.

Lovely Customer

Don’t Take Our Word for It

S Viktorem jsem pracovala na společných projektech v ACOMWARE. Na naší spolupráci jsem ocenila jeho rozsáhlý přehled o dění v ecommerce, perfektní výsledky svěřených klientů a proklientský přístup. V rámci své pozice se hodně vzdělával a klientům navrhoval ucelené komplexní strategie včetně aktuálních novinek v ecommerce.

Viktora jsem poznal při práci na redesignech velkých českých eshopů jako schopného, pečlivého a férového projektového manažera. Nad projekty měl vždy plný přehled, efektivně řídil své kolegy a případné neshody řešil ke konečné spokojenosti obou stran. Kromě projektových schopností bych u Viktora vyzdvihl i jeho znalosti v oboru e-commerce a marketingu, takže dokázal projekty obohatit o další nápady, případně je správně analyzovat a přijít na dosavadní problémy. Bez debat mohu Viktora doporučit a velmi rád si s ním spolupráci zopakuji.

Viktor je profesionál na svém místě. Má široký přehled v e-commerce, zajímavé myšlenky a postupy, které dokážou vytáhnout projekt o několik levelů výš. Kromě odbornosti, musím u něj pozvednout spolehlivost, odpovědnost a pečlivost s kterou přistupuje ke své práci.

S Panem Malcevem jsem spolupracoval na přípravě nového internetového obchodu pro společnost Woodcote. Díky jeho rozsáhlým technickým znalostem, jsme byli schopni rychle identifikovat a navrhnout řešení všech pokročilých funkcionalit. Rozhodně ho mohu doporučit jako konzultanta, který perfektně rozumí problematice online marketingu a to i po technické stránce.

Business Management & Consulting

Dynamic content brand voice council tweens sticky content responsive ROI. Dynamic content CRM target audience buzz engagement.

Identifying Brand Goals

Seed money optimized for social sharing chatvertizing brand awareness granular thought leadership. Engagement tweens native content drone.

Audience Insight

Seed money optimized for social sharing chatvertizing brand awareness granular thought leadership. Engagement tweens native content drone. Hit the like button CPM holistic content marketing responsive.

Pár minut čtení

Poslední články z mého blogu